Zagrebački nadbiskup mons. Dražen Kutleša predvodio je u subotu 20. lipnja 2026. godine euharistijsko slavlje u Zagrebačkoj katedrali tijekom kojega je zaredio desetoricu novih svećenika.
Sinodalno obraćenje i navještaj
Autor u članku promišlja o značenju i aktualnosti sinodalnoga obraćenja u Crkvi.
